Oferta wynajmu lokalu nr 99/3070/OOW

Przedmiotem oferty jest hala magazynowa wraz z pomieszczeniami biurowo – socjalnymi o pow. 803 m2, posadowiona na działce o pow. 900 m2 zlokalizowana w Gorzowie Wielkopolskim.

W skład powierzchni nieruchomości wchodzi hala magazynowa o pow. 630 m2, powierzchnia biurowa około. 173 m2 składająca się z sali sprzedaży, czterech pomieszczeń biurowych, szatni, kuchnia, łazienka z wc.

Powierzchnia biurowe ogrzewane elektrycznie. Ciepła woda ogrzewana elektrycznie.

Wejście zabezpieczone drzwiami antywłamaniowymi.

Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, nadająca się do rozpoczęcia działalności bez ponoszenia dodatkowych kosztów, hala magazynowa na podłogach wylewka betonowa, pomieszczenia biurowe na ścianach szpachlowane i malowane, podłogi w zależności od funkcjonalności wyłożone terakotą lub panelami. Łazienka w glazurze i terakocie.

Posesja wokół nieruchomości, w pełni ogrodzona z bramą zamykaną na klucz. Dodatkowo dla zabezpieczenia mienia w hali rozprowadzono monitoring.

Teren wokół nieruchomości pozwala na swobodne manewrowanie TIRów. Działka utwardzona.

Parametry techniczne nieruchomości pozwalają na prowadzenie każdego rodzaju działalności. Stan techniczny hali pozwala na rozpoczęcie działalności bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja w obszarze terenów przemysłowych, pozwalających na prowadzenie działalności bez przeszkód stanowiących zakłócanie ciszy oraz porządku mieszkańców, gdyż nieruchomość znajduje się z dala od zabudowy mieszkaniowej jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum miasta i w sąsiedztwie innych obiektów przemysłowo – magazynowych.

Cena najmu: 7.000,00 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne + energia.
Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI ! ! !

Emila Hrehorczuk

Szczegóły oferty

Lokalizacja Gorzów Wielkopolski
Typ budynku Magazynowo-biurowy
Cena 7 000 zł
Powierzchnia 803.00 m2
Cena/m2 9 zł
Typ okien PCV

Podziel się

 na Facebooku Pobierz PDF z ofertą

Zobacz na mapie

Oferta widziana 698 razy.

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
2010 - 2020 ECH Nieruchomości. All rights reserved.