Oferta sprzedaży mieszkania nr 992/7162/OMS

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania na Osiedlu Przy Murawach dewelopera Dombud Zachód.
 
W CENIE LOKALU ZAWARTE JEST PRZYNALEŻNE MIEJSCE POSTOJOWE ZLOKALIZOWANE W PODZIEMNEJ HALI GARAŻOWEJ.

LOKALIZACJA I OTOCZENIE:
Lokal mieszkalny położony na PARTERZE, zlokalizowany na Osiedlu Przy Murawach, przy ulicy Słonecznej w nowoczesnym budynku mieszkalnym oddanym do użytkowania w 2023 roku. W rejonie lokalizacji dużo terenów zielonych, drogi rowerowe, miejsca do spacerów, sklepy, komunikacja miejska, parkingi.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ (49,80 m2):
- salon z aneksem kuchennym,
- sypialnia,
- pokój,
- przedpokój,
- łazienka z wc,
Dodatkowo dla wygody mieszkańców przestronny balkon o pow. ok. 10 m2 oraz przynależne miejsce postojowe w podziemiu budynku o pow. 14,12 m2.
 
Ekspozycja okien w kierunkach: zachód, wschód, północ.

STANDARD:
Mieszkanie gustownie wykończone, z zachowaniem najwyższych standardów, dodatkowo bardzo zadbane i czyste. W cenie pozostaje umeblowanie w zabudowie stałej oraz sprzęt AGD, istnieje możliwość pozostawienia pełnego umeblowania.

Nieruchomość cechują niskie koszty utrzymania, czynsz ok. 700 zł – 900 zł (zaliczki na opłaty eksploatacyjne mogą się różnić w zależności od zużycia mediów) oraz prąd wg. zużycia.

Cena do negocjacji.
Zapraszam na prezentację tej wyjątkowej oferty.

Emila Hrehorczuk

Szczegóły oferty

Lokalizacja Gorzów Wielkopolski
Typ budynku Niski blok
Rok budowy 2023
Cena 489 000 zł
Rata kredytu * 2 625 zł
Powierzchnia 49.80 m2
Cena/m2 9 819 zł
Liczba pokoi 3
Piętro / liczba pięter Parter / 3
Typ okien PCV
Czynsz 700 zł
Garaż Tak

Podziel się

 na Facebooku Pobierz PDF z ofertą

Zobacz na mapie

Oferta widziana 8 razy.

2010 - 2026 ECH Nieruchomości. All rights reserved.