Oferta wynajmu lokalu nr 840/3070/OLW

Przedmiotem oferty jest lokal użytkowo – handlowy o pow. 95,05 m2 usytuowany na parterze III kondygnacyjnej kamienicy położonej w Gorzowie Wielkopolskim - Śródmieście.

W skład powierzchni lokalu wchodzi przestronna sala sprzedaży, pomieszczenia biurowe, zaplecze socjalne oraz łazienka z wc.

Lokal w bardzo dobrym stanie, nadający się do prowadzenia działalności bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Ściany w pomieszczeniach szpachlowane i malowane, podłogi wyłożone terakotą.

Ze względu na parametry techniczne oraz dogodny układ pomieszczeń, dający duże możliwości adaptacyjne nieruchomość doskonale nadaje się do prowadzenia praktycznie każdego typu działalności usługowej, handlowej czy biurowej.

Centralne ogrzewanie oraz ciepła woda z pieca elektrycznego.

Przy lokalu ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Obok zielonych miejsc centrum miasta to jednak przede wszystkim serce aglomeracji z siedzibami banków, sklepami wreszcie licznymi restauracjami i kawiarniami. Mieści się tu teatr im. Juliusza Osterwy, Filharmonia Gorzowska i Bulwary Nadwarciańskie. Komunikacja tramwajowa i autobusowa jest dobrze rozwinięta i nie trudno dostać się stąd do innych dzielnic miasta. W Śródmieściu mieści się centrum handlowe Askana gdzie znajduje się kino Helios.

Cena najmu: 3 800,00 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne + energia
Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ ! ! !

Emila Hrehorczuk

Szczegóły oferty

Lokalizacja Gorzów Wielkopolski, Śródmieście
Typ budynku Kamienica
Rok budowy 1910
Cena 3 800 zł
Powierzchnia 95.05 m2
Cena/m2 40 zł
Liczba pomieszczeń 5

Podziel się

 na Facebooku Pobierz PDF z ofertą

Zobacz na mapie

Oferta widziana 135 razy.

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
2010 - 2023 ECH Nieruchomości. All rights reserved.