Oferta wynajmu lokalu nr 750/3070/OLW

Przedmiotem oferty jest komfortowo usytuowany lokal użytkowy zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim - Centrum Miasta.

Powierzchnia użytkowa 160 m2 mieści: na parterze przestronną salę sprzedaży, magazynek oraz łazienkę z wc. Udogodnieniem jest dodatkowa przestrzeń antresoli w skład której wchodzi: sala sprzedaży, dwa pomieszczenia biurowe, zaplecze socjalne oraz łazienka z wc. Kondygnacje połączono ze sobą parą metalowych, zdobionych schodów.

Standard wykończenie nieruchomości umożliwia rozpoczęcie prowadzenia działalności po uprzednim dokonaniu niewielkiego remontu. Wnętrze wymaga jedynie drobnego odświeżenia: ściany szpachlowane i malowane na biały kolor optycznie powiększający i tak już dużą przestrzeń, posadzki wyłożone terakotą, stolarka okienna PCV oraz drewniana starego typu wzbogacona o okratowanie, pomieszczenie socjalne oraz łazienki w glazurze i terakocie. Udogodnienie stanowią dwa wejścia do lokalu - główne oraz z tyłu budynku.

Wejście bezpośrednio z poziomu chodnika, miejsca parkingowe przy lokalu, lokalizacja w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszych to tylko niektóre atuty nieruchomości. W pobliżu liczne punkty usługowo - handlowe, instytucje finansowe. Z uwagi na dogodną lokalizację oraz parametry techniczne lokalu, nieruchomość doskonale nadaje się do prowadzenia praktycznie każdego rodzaju działalności.

Cena najmu: 5.999,00 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne + energia
Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI !!!

Emila Hrehorczuk

Szczegóły oferty

Lokalizacja Gorzów Wielkopolski, Centrum
Typ budynku Biurowo-handlowy
Cena 5 999 zł
Powierzchnia 160.00 m2
Cena/m2 37 zł
Piętro / liczba pięter Parter / 1

Podziel się

 na Facebooku Pobierz PDF z ofertą

Zobacz na mapie

Oferta widziana 165 razy.

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
2010 - 2022 ECH Nieruchomości. All rights reserved.