Oferta sprzedaży działki nr 372/7162/OGS

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą - pięknie położoną działką budowlaną w Gorzowie Wielkopolskim. Ta działka o powierzchni 1384 m2 jest idealna do realizacji Twoich marzeń o własnym domu jednorodzinnym.

Działka jest doskonale usytuowana, znajduje się pomiędzy drogą Niwicką, a Ludową w obrębie Zieleniec, zapewniając łatwy dostęp do głównych arterii komunikacyjnych. Jej atrakcyjne położenie umożliwia cieszenie się spokojem i prywatnością, jednocześnie będąc w dogodnej odległości od miasta.

Teren ten objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, który przewiduje zabudowę jednorodzinną. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wokół Ciebie będą powstawać podobne domy, co tworzy przyjazne i spójne otoczenie.

Działka posiada dogodne wymiary około 50,0 m x 27,7 m, co daje dużo przestrzeni na realizację Twoich architektonicznych wizji. Dodatkowym atutem jest dostęp do mediów: prąd, woda, gaz znajdują się w drodze przy działce, a kanalizacja jest oddalona o około 50 metrów od działki.

Cena działki jest do negocjacji, co daje Ci możliwość znalezienia korzystnej oferty. Zapraszamy Cię serdecznie na prezentację, gdzie będziesz mógł osobiście przekonać się o potencjale tej działki i jej idealnym położeniu.

Nie przegap okazji do stworzenia swojego wymarzonego domu na tej atrakcyjnej działce budowlanej w Gorzowie Wielkopolskim. Skontaktuj się z nami już teraz, aby umówić się na prezentację i rozpocząć realizację swoich planów mieszkaniowych.

Zapraszam na prezentację.

Emila Hrehorczuk

Szczegóły oferty

Lokalizacja Gorzów Wielkopolski, Zieleniec
Cena 149 900 zł
Rata kredytu * 805 zł
Powierzchnia 1384.00 m2
Cena/m2 108 zł
Powierzchnia działki 1384.00 m2

Podziel się

 na Facebooku Pobierz PDF z ofertą

Zobacz na mapie

Oferta widziana 1011 razy.

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
2010 - 2024 ECH Nieruchomości. All rights reserved.