Oferta sprzedaży lokalu nr 337/3070/OLS

Przedmiotem oferty jest lokal usługowo handlowy o pow. 218 m2 zlokalizowany na poziomie -1 w II kondygnacyjnym bloku mieszkalnym - biurowym, położony Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Górczyn.

W skład powierzchni lokalu wchodzi osiem pomieszczeń, kuchnia, łazienka wyposażona w trzy natryski, trzy WC, trzy umywalki oraz holl.

DO LOKALU PRZYNALEŻ 10 MIEJSC POSTOJOWYCH PRZED BUDYNKIEM ! ! !

Lokal w bardzo dobrym stanie, ściany szpachlowane i malowane, podłoga wyłożona terakotą, łazienka oraz kuchnia w glazurze i terakocie.

Parametry techniczne lokalu pozwalają na prowadzenie szerokiego wachlarzu działalności hotelowej, biurowej, handlowej, kancelaryjnej czy szkoleniowej.

Lokal posiada wejście z poziomu chodnika.

GÓRCZYN- to jedno z największych osiedli mieszkaniowych Gorzowa Wielkopolskiego powstaje tu wiele budynków mieszkalnych oraz punktów Usługowo-Handlowych co powoduje, że dzielnica staje się funkcjonalną częścią miasta. Znajduje się tutaj wiele centrów handlowych oraz Sklepów wielko powierzchniowych: Galeria Manhattan, Castorama, Lidl, Komfort. Znajdują się tutaj także szkoły podstawowe, gimnazja, przedszkola. Park Górczyński, Park Kopernika to chętnie odwiedzane miejsca gdzie możemy odpocząć od miejskiego zgiełku. Górczyn wyposażony jest nowoczesną infrastrukturę drogową. Do dzielnicy można dotrzeć komunikacją miejską MZK Gorzów. Na osiedlu mieści się w szpital Wojewódzki.

CENA : 1.150.000,00 zł NETTO

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI ! ! !

BEZPŁATNIE PORÓWNAMY KREDYTY HIPOTECZNE 25 BANKÓW ! ! !

Emila Hrehorczuk

Szczegóły oferty

Lokalizacja Gorzów Wielkopolski, Górczyn
Typ budynku Budynek biurowy
Cena 1 150 000 zł
Rata kredytu * 6 173 zł
Powierzchnia 218.00 m2
Cena/m2 5 275 zł
Liczba pomieszczeń 8
Piętro / liczba pięter Parter / 2
Piwnica Tak

Podziel się

 na Facebooku Pobierz PDF z ofertą

Zobacz na mapie

Oferta widziana 46 razy.

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
2010 - 2023 ECH Nieruchomości. All rights reserved.