Oferta wynajmu lokalu nr 218/3070/OOW

Przedmiotem oferty jest hala magazynowa o powierzchni 1100 m2 wraz z pomieszczeniem biurowym oraz socjalnym zlokalizowany w Gorzowie Wielkopolskim.

W skład powierzchni nieruchomości wchodzi hala magazynowa. Obiekt został wyposażony w bramy otwierany z poziomu 0 wysokość bram 4 m oraz jedną rampę przeładunkową. Powierzchnia biurowa 80 m2 składająca się 4 biur, szatni, kuchni, łazianki z wc oraz pomieszczenia gospodarczego.

Ogrzewanie pomieszczeń biurowych za pomocą pieca elektrycznego natomiast ogrzewanie hali magazynowej za pomocą pieca olejowego. Ciepła woda ogrzewana z pieca elektrycznego.

Wysokość hali magazynowej 6 m, dodatkowo zamontowany alarm antywłamaniowy.

Posesja wokół nieruchomości zadbana. Obiekt w całości ogrodzony, wyposażony w system monitoringu, oświetlony plac oraz ochrona 24 h.

Parking przy nieruchomości wyłożony kostką brukową. Utwardzenie terenu parkingu pozwala na swobodne parkowanie TIR-ów.

Stan oraz parametry techniczne nieruchomości pozwalają na prowadzenie każdego rodzaju działalności bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej, oraz w obszarze terenów przemysłowych, pozwalających na prowadzenie działalności bez przeszkód stanowiących zakłócanie ciszy oraz porządku mieszkańców, gdyż nieruchomość znajduje się z dala od zabudowy mieszkaniowej jednocześnie w niedalekiej odległości od centrum miasta i w sąsiedztwie innych obiektów przemysłowo – magazynowych.

Cena najmu: 25.000,00 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne + energia.
Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI ! ! !

Emila Hrehorczuk

Szczegóły oferty

Lokalizacja Gorzów Wielkopolski
Typ budynku Hall
Cena 25 000 zł
Powierzchnia 1180.00 m2
Cena/m2 21 zł
Powierzchnia działki 2000.00 m2

Podziel się

 na Facebooku Pobierz PDF z ofertą

Zobacz na mapie

Oferta widziana 177 razy.

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
2010 - 2024 ECH Nieruchomości. All rights reserved.