Oferta wynajmu lokalu nr 160/3070/OOW

Przedmiotem oferty jest hala magazynowa o powierzchni 300 m2 wraz z pomieszczeniem biurowym oraz socjalnym posadowione na działce o pow. 10600 m2 zlokalizowany w Gminie Nowogródek Pomorski w miejscowości Trzcinna oddalonej o około 24 km od Gorzowa Wielkopolskiego.

W skład powierzchni nieruchomości wchodzi hala magazynowa o konstrukcji murowanej z sześcioma dokami. Obiekt został wyposażony w bramy.

Powierzchnia biurowa składająca się jednego pokoju, co nadaje możliwości nowemu właścicielowi dostosować przestrzeń pod własne zapotrzebowanie oraz socjalne zaplecze.

Ciepła woda ogrzewana z pieca elektrycznego.

Stan oraz parametry techniczne nieruchomości pozwalają na prowadzenie każdego rodzaju działalności bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej, w niedalekiej odległości węzeł S3.

Pozwala na prowadzenie działalności bez przeszkód stanowiących zakłócanie ciszy oraz porządku mieszkańców, gdyż nieruchomość znajduje się z dala od zabudowy mieszkaniowej.

Cena najmu: 3.00,00 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne + energia.
Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI ! ! !

Emila Hrehorczuk

Szczegóły oferty

Lokalizacja Nowogródek Pomorski, Trzcinna
Typ budynku Hall
Cena 3 000 zł
Powierzchnia 300.00 m2
Cena/m2 10 zł
Powierzchnia działki 10600.00 m2

Podziel się

 na Facebooku Pobierz PDF z ofertą

Zobacz na mapie

Oferta widziana 44 razy.

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
2010 - 2021 ECH Nieruchomości. All rights reserved.