Oferta sprzedaży mieszkania nr 1347/8967/OMS

Mieszkanie z miejscem parkingowym i komórką lokatorską  W CENIE!!
OS. EUROPEJSKIE, UL. WĘGIERSKA.
Blok z 2024r. z windą, II piętro.

Na pow. 36,08m2, składa się:
- salon (z dużym TV) z wyposażonym aneksem kuchennym (piekarnik, mikrofala, płyta ceramiczna, zmywarka, duża lodówko-zamrażarka) oraz wyjście na balkon
- niezależna sypialnia w pełni umeblowana
- garderoba z dużą szafą
- łazienka z prysznicem i pralką
- przedpokój

CAŁOŚĆ WYKOŃCZONA I WYPOSAŻONA W DOBRYM STANDARDZIE.

Opłaty eksploatacyjne ok. 400 zł + energia.
Jest światłowód w budynku.

Mieszkanie aktualnie "dobrze" wynajęte! 

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU W PAKIECIE DWÓCH MIESZKAŃ! Z NAJEMCAMI.
ZAINWESTUJ BEZ WYSIŁKU!

Opis oferty sporządzony na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Emila Hrehorczuk

Szczegóły oferty

Lokalizacja Gorzów Wielkopolski, os. Europejskie
Typ budynku Niski blok
Rok budowy 2024
Cena 449 000 zł
Rata kredytu * 2 410 zł
Powierzchnia 36.08 m2
Cena/m2 12 445 zł
Liczba pokoi 2
Piętro / liczba pięter 2 / 4
Typ okien PCV
Czynsz 400 zł
Garaż Tak

Podziel się

 na Facebooku Pobierz PDF z ofertą

Zobacz na mapie

Oferta widziana 5 razy.

2010 - 2026 ECH Nieruchomości. All rights reserved.