Oferta wynajmu lokalu nr 129/3070/OOW

Przedmiotem oferty jest parterowy, wolnostojący obiekt biurowo - magazynowy o powierzchni 230 m2, położony w Gorzowie Wielkopolskim.

Powierzchnia użytkowa nieruchomości charakteryzuje się wyraźnym podziałem na dwie strefy: biurową oraz magazynową. W skład strefy biurowej chodzi pomieszczenie biurowe, holl oraz łazienka z wc. Pozostała część to dwa magazyny. Dużym udogodnieniem są dwa wejścia do magazynów, jedno prowadzi z części biurowej, drugie na zewnątrz. Hala magazynowa wyposażona została w dużą bramę wjazdową.

Standard wykończenia nieruchomości: ściany w części biurowej szpachlowane i malowane na biało, posadzki wyłożone terakotą, posadzki w części magazynowej pokryte posadzką betonową LASTRYKO, natomiast ściany otynkowano, w całym budynku stolarka okienna PCV wzbogacona o okratowanie. Cały budynek (włączając w to obie hale magazynowe) jest ogrzewany, co stanowi duże udogodnienie. W okół nieruchomości znajduje się obszerny parking z prywatnym placem manewrowym o powierzchni ok. 500 m2.

Doskonała lokalizacja nieruchomości w ekonomicznej części Gorzowa Wielkopolskiego jest dodatkowym atutem obiektu. Stan nieruchomości umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie działalności o różnorakim charakterze...

Cena najmu: 4 180,00 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne + energia.
Kaucja w wysokości 1 - miesięcznego czynszu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE NIERUCHOMOŚCI !!!

Emila Hrehorczuk

Szczegóły oferty

Lokalizacja Gorzów Wielkopolski
Typ budynku Magazynowo-biurowy
Cena 4 180 zł
Powierzchnia 230.00 m2
Cena/m2 18 zł
Liczba pomieszczeń 3
Typ okien PCV

Podziel się

 na Facebooku Pobierz PDF z ofertą

Zobacz na mapie

Oferta widziana 437 razy.

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
2010 - 2020 ECH Nieruchomości. All rights reserved.