Oferta sprzedaży domu nr 636/3504/ODS

ATRAKCYJNY NOWOCZESNY DOM o pow. 154 m2 na UROCZEJ , OTOCZONEJ ZIELENIĄ DZIAŁCE o pow. 1544 m2 , zlokalizowany w malowniczej podgorzowskiej miejscowości Chwalęcice.

Bardzo słoneczny dom wolno stojący o wysokim standardzie wykończenia , otwarta przestrzeń na , którą składają się hol , przestronny duży słoneczny salon z wyjściem na taras i ogród , trzech sypialni , garderoby i łazienki ,wysokiej klasy otwartej kuchni zabudowanej, wraz ze sprzętem AGD najnowszej generacji firmy SIEMENS , blat na całości wykonany jest z niezwykle wytrzymałego konglomeratu kwarcowego , nad płytą elektryczną zamontowany jonizujący okap kuchenny, który oczyszcza powietrze i wygląda jak stylowa lampa.

Dom ogrzewany za pomocą pompy ciepła wraz z rekuperacja, pozwala na ciągły odzysk ciepła i dostawę świeżego powietrza, nawet przy zamkniętych oknach. Dodatkowo zasilanie domu odbywa się przy udziale instalacji fotowoltaicznej, co oznacza, że użytkownik nie ponosi już kosztów ogrzewania ani prądu. Pompa ciepła w zimie ogrzewa dom za pomocą ogrzewania podłogowego, a okresie letnim pełni funkcje klimatyzacji.

Dom zbudowany z materiałów wysokiej jakości, z wykorzystaniem nowych technologii.
Wysoki standard wykończenia i świetne miejsce czyni tę ofertę wyjątkowo atrakcyjną. Salon z widokiem na piękny o każdej porze roku ogród.

Ściany szpachlowane i malowane. Łazienka wykonana z kafli stylowych. W garderobie zabudowana szafa. Okna z roletami zewnętrznymi antywłamaniowymi - sterowanie elektryczne. Dodatkowo dom jest przygotowany do adaptacji w przyszłości poddasza o powierzchni 160 m2

Bardzo ekonomiczne rozwiązanie grzewcze, ogrzewanie podłogowe - z paneli fotowoltaicznych zasilanych pompą ciepła.
Całość posesji jest ogrodzona krzewami i stalowym ogrodzeniem

Spokojne, ciche osiedle w otoczeniu cała infrastruktura miejska.

CENA 1 297 000 PLN

JEST TO OFERTA SKIEROWANA DO KONESERÓW,KTÓRZY DOCENIĄ ORYGINALNOŚĆ I NOWOCZESNOŚĆ CO Z PEWNOŚCIĄ ODNAJDĄ W TEJ PROPOZYCJI.

Emila Hrehorczuk

Szczegóły oferty

Lokalizacja Kłodawa, Chwalęcice
Typ budynku Wolnostojący
Rok budowy 2016
Cena 1 295 000 zł
Rata kredytu * 6 952 zł
Powierzchnia 154.00 m2
Cena/m2 8 409 zł
Powierzchnia działki 1544.00 m2
Liczba pokoi 4
Piętro / liczba pięter Parter / 1
Typ okien PCV

Podziel się

 na Facebooku Pobierz PDF z ofertą

Zobacz na mapie

Oferta widziana 30 razy.

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
2010 - 2021 ECH Nieruchomości. All rights reserved.