Oferta sprzedaży lokalu nr 69/3070/OOS

Przedmiotem oferty jest budynek murowany biurowo – socjalno – magazynowy o pow. użytkowej 413,60 m2 wraz z wiatami o konstrukcjach stalowych o pow. 156,10 m2, 223,60 m2 oraz kotłownia o pow. 11,40 m2. Posadowione na działce o pow. 3257 m2. Obiekt położony w Gorzowie Wielkopolskim – Śródmieście.

Oferta obejmuje budynek murowany o pow. 413,60 m2 w którego skład wchodzą dwie kondygnacje powierzchni użytkowo, magazynowo biurowym wraz z poddaszem użytkowym.

W skład powierzchni wchodzi na poziomie parteru części biurowej budynku korytarz z którego prowadzą wejścia do czterech biur, archiwum oraz wc.

W skład parteru wydzielonego na powierzchnię socjalno – biurową wchodzą: korytarz, dwie szatnie, dwa biura oraz sanitariat.
Na parterze wydzielona została również powierzchnia w której skład wchodzi magazyn.

Na piętrze znajdują się cztery biura, sekretariat oraz pomieszczenie warsztatowe.

W skład poddasza użytkowego wchodzą: korytarz, archiwum oraz trzy biura.

Nieruchomość w bardzo dobrym stanie, nadająca się do rozpoczęcia działalności bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Ściany w pomieszczeniach szpachlowane oraz malowane, łazienki w glazurze i terakocie. Korytarze wyłożone na podłodze terakotą, ściany szpachlowane i malowane. Pomieszczenia biurowe szpachlowane malowane, podłogi wyłożone panelami lub wykładziną w zależności od funkcjonalności. W magazynie na podłodze wylano beton.

Budynek murowany, dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym. Wybudowany z cegły ceramicznej pełnej, dodatkowo ocieplony styropianem. Dach pokryty papą. Okna PCV. Ogrzewanie nieruchomości za pomocą pieca z kotłem na paliwo gazowe. Elewacja pokryta tynkiem.

Do nieruchomości dobudowana jest również kotłownia o pow. 11,40 m2, konstrukcja metalowa, budynek parterowy. Podłogi wylane betonowe, okna oraz drzwi metalowe.

Wiata o konstrukcji stalowej o pow. 156,10 m2 z posadzką betonową, dach pokryty blachą falistą.

W skład oferty wchodzi również druga wiata z kształtników stalowych przylegająca bezpośrednio do budynku głównego murowanego o pow. 223,60. Dach wiaty wykonany z dźwigarów stalowych, pokryty blachą. Posadzka betonowa.

Działka na której posadowiony jest obiekt wraz z dodatkowymi nieruchomościami utwardzony, wyłożony tłucznią oraz płytami betonowymi. Dojazd drogą utwardzoną.

Oferta stanowi idealną propozycję dla inwestora, istnieje możliwość modernizacji obiektu pod szeroko pojmowaną działalność biurową, usługową czy handlową. Nieruchomość posiada również duże możliwości adaptacyjne oraz możliwość modernizacji czy rozbudowy obiektów.
Lokalizacja nieruchomości jest jej niewątpliwym atutem, położenie zapewnia duży przepływ potencjalnych klientów. Dodatkowo położenie gruntu oraz obiektów stanowi niepowtarzalną ofertę co jest spowodowane brakiem dostępności ofert gruntów położonych w Śródmieściu Miasta.

Lokalizacja obiektu stanowi również idealne miejsce pod budowę marketu czy sklepu wielkoformatowego.

Sąsiedztwo nieruchomości stanowią liczne punkty usługowe oraz handlowe jak również zabudowa nieruchomości wielorodzinnych. Śródmieście jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta.

OFERTA SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI PRZEWIDUJE JEJ SPRZEDAŻ Z MOŻLIWOŚCIĄ WYSTAWIENIA FAKTURY VAT JAK RÓWNIEŻ BEZ WYSTAWIENIA FAKTURY W ZALEŻNOŚCI OD PREFERENCJI KUPUJĄCEGO.

Media: gaz, prąd, woda, kanalizacja.

Cena: 699 000,00 zł + 23% VAT.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJE!!!

BEZPŁATNIE PORÓWNAMY KREDYTY HIPOTECZNE Z 25 BANKÓW !!!!

Emila Cupa

Szczegóły oferty

Lokalizacja Gorzów Wielkopolski, Śródmieście
Typ budynku Magazynowo-biurowy
Cena 699 000 zł
Rata kredytu * 3 752 zł
Powierzchnia 413.60 m2
Cena/m2 1 690 zł
Powierzchnia działki 3257.00 m2
Piętro / liczba pięter Parter / 2
Typ okien PCV
Garaż Tak

Podziel się

 na Facebooku Pobierz PDF z ofertą

Zobacz na mapie

Oferta widziana 700 razy.

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
2010 - 2018 ECH Nieruchomości. All rights reserved.