Oferta wynajmu lokalu nr 537/3070/OLW

Przedmiotem oferty jest lokal usługowo – handlowy o pow. 77 m2 zlokalizowany na poziomie parteru w niskim III kondygnacyjnym budynku mieszkalnym, położony w Gorzowie Wielkopolskim – Osiedle Górczyn.

W skład powierzchni lokalu wchodzi sala główna oraz 3 pomieszczeń biurowo usługowych, większość ścian dzielących pomieszczenia, to ściany działowe, co pozwoli nowemu najemcy na aranżację wnętrza według własnego gustu oraz zapotrzebowania, do lokalu przynależy również wc.

Niewątpliwym atutem lokalu jest wejście z poziomu chodnika zaopatrzone w szklane witryny, co dodaje mu atrakcyjności reklamowej.

Parametry techniczne nieruchomości pozwalają na prowadzenie szerokiego wachlarzu działalności usługowej, szkoleniowej, kancelaryjnej, biurowej, handlowej oraz gastronomicznej.

Loka w bardzo dobrym stanie, nadający się do rozpoczęcia działalności bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Ściany w pomieszczeniach szpachlowane i malowane, podłogi wyłożone panelami, sala główna częściowo wyłożona na podłodze panelami, w części wejścia wyłożona glazurą. Łazienka w glazurze i terakocie.

Położenie lokalu zapewnia duży przepływ pieszych, sąsiedztwo stanowią liczne budynki mieszkalne, punkty usługowe, handlowe, liczne markety oraz centra handlowe. Osiedle Górczyn jest prężnie rozwijającym się osiedlem gdzie stale przybywa nowych mieszkańców. Górczyn jest bardzo dobrze skomunikowany z centrum miasta.

Przy budynku miejsca parkingowe ogólnodostępne.

Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej.

Cena najmu: 3 080 zł + VAT + opłaty eksploatacyjne + energia.
Kaucja w wysokości 1- miesięcznego czynszu.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ.

Emila Hrehorczuk

Szczegóły oferty

Lokalizacja Gorzów Wielkopolski, Górczyn
Typ budynku Niski blok
Cena 3 080 zł
Powierzchnia 77.00 m2
Cena/m2 40 zł
Piętro / liczba pięter Parter / 3
Typ okien PCV

Podziel się

 na Facebooku Pobierz PDF z ofertą

Zobacz na mapie

Oferta widziana 222 razy.

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
2010 - 2019 ECH Nieruchomości. All rights reserved.