Oferta sprzedaży domu nr 484/3504/ODS

Dolsk / Turze - wieś położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie myśliborskim, w gminie Dębno.

ZAPRASZAMY do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo ATRAKCYJNEGO DOMU o pow. 170 m2 na UROCZEJ , OTOCZONEJ LASEM DZIAŁCE o pow. 5100 m2 , zlokalizowany w atrakcyjnym miejscu przy lesie pomiędzy trzema jeziorami - Jezioro Dolskie 2 km , Jezioro Postne 4,8 km i Jezioro Ostrowiec 5 km.

Bardzo słoneczny dom wolno stojący o wysokim standardzie wykończenia , otwarta przestrzeń na ,którą składają się hol,duży słoneczny salon o pow.35 m2 z wyjściem na taras o pow.17,5 m2 , otwartej kuchni zabudowanej o pow.8 m2 wraz ze sprzętem AGD , jadalni o pow. 19 m2 , dużej łazienki o pow. 8,2 m2 luksusowo wykończonej z dużą wanną z hydromasażem.

Po schodach wchodzimy do drugiej części mieszkalnej.
Ta powierzchnia zachwyca swoją różnorodnością, zmienną wysokością pomieszczeń, skosami , składa się z trzech sypialni (14 m2, 12,7 m2 , 12 m2 ) oraz drugiej łazienki o pow.5 m2.

Centralne ogrzewanie własne - piec na paliwo stałe,dół - ogrzewanie podłogowe.

Wysoki standard wykończenia i świetne miejsce czyni tę ofertę wyjątkowo atrakcyjną. Salon z widokiem na piękny o każdej porze roku ogród.

Turystom spragnionym wypoczynku nad wodą polecamy relaks nad jeziorami, których na terenie gminy Dębno jest wiele.

Jezioro Ostrowieckie (121 ha), leży na zachód od miejscowości Ostrowiec. Największe na terenie gminy Dębno. Na wyspie znajduje się rezerwat przyrody „Czapli Ostrów”. Jezioro rynnowe, z którego wypływa strumień wpadający do Myśli.

Jezioro Postne (51 ha) , niem. Pötzen See – jezioro na Równinie Gorzowskiej, 3 km na południe od wsi Dolsk , znajduje się tu pole biwakowe.W pobliżu południowego brzegu jeziora stoi ruina pałacu w stylu neogotyku angielskiego, pierwotnie średniowieczny zamek, który otrzymał obecny wygląd w wyniku przebudowy w XVIII w.

Promień (34 ha), leży na południe od wsi Warnice, można tam odpocząć i popływać w czystych wodach.

Dolskie (32 ha) od północy przylega do wsi Dolsk. Teren zagospodarowany, znajduje się tu stanica rowerowa, z paleniskiem i wybudowanym zadaszeniem.

~Oferta warta przemyślenia. ~ ps. Jej lokalizacja powoduje, że jej wartość jest zdecydowanie wyższa, niż kwota sprzedaży zaproponowana przez właścicieli. Zapraszam przekonać się o tym osobiście na miejscu.

Emila Cupa

Szczegóły oferty

Lokalizacja Dębno, Turze
Typ budynku Wolnostojący
Rok budowy 2005
Cena 399 000 zł
Rata kredytu * 2 142 zł
Powierzchnia 170.00 m2
Cena/m2 2 347 zł
Powierzchnia działki 5100.00 m2
Liczba pokoi 5
Piętro / liczba pięter Parter / 2
Typ okien PCV
Piwnica Tak
Garaż Tak

Podziel się

 na Facebooku Pobierz PDF z ofertą

Zobacz na mapie

Oferta widziana 456 razy.

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
2010 - 2019 ECH Nieruchomości. All rights reserved.