Oferta wynajmu lokalu nr 469/3070/OLW

Przedmiotem oferty jest lokal usługowo - biurowy o pow. 26 m2 zlokalizowany w budynku usługowo biurowym na poziomie parteru, położony w Gorzowie Wielkopolskim.

Lokal składa się pomieszczenia usługowo handlowego, do którego została doprowadzona woda. Toaleta zlokalizowana jest w holu i stanowi część wspólną.

Lokal w bardzo dobrym stanie, nadający się do natychmiastowego rozpoczęcia działalności. Ściany szpachlowane oraz malowane, na podłodze położono terakotę, na suficie zamontowano oświetlenie LED.

Parametry techniczne lokalu pozwalają na szeroki wachlarz prowadzenia działalności usługowej, handlowej, szkoleniowej, kancelaryjnej czy biurowej.

Lokal posiada dogodne wejście z poziomu parteru.

Dla zwiększenia poczucia bezpieczeństwa oraz zabezpieczenia mienia zamontowano drzwi wejściowe antywłamaniowe typu GERDA, rozprowadzono system alarmowy budynek położony jest dodatkowo na terenie zamkniętym monitorowanym.

Atrakcyjności nieruchomości dodaje przynależący do niej parking z możliwością manewrowania na jego terenie dużymi samochodami.

Niewątpliwym atutem lokalu jest jego lokalizacja w niedalekiej odległości od centrum miasta, zapewniająca duży przepływ samochodów.

Cena najmu: 750 zł (w tym czynsz z ogrzewaniem) + energia + woda.

Kaucja w wysokości 1- miesięcznego czynszu.

OFERTA GODNA POLECENIA !!!

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ NIERUCHOMOŚCI ! ! !

Emila Cupa

Szczegóły oferty

Lokalizacja Gorzów Wielkopolski
Typ budynku Budynek biurowy
Cena 750 zł
Powierzchnia 26.00 m2
Cena/m2 29 zł
Typ okien PCV

Podziel się

 na Facebooku Pobierz PDF z ofertą

Zobacz na mapie

Oferta widziana 659 razy.

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
2010 - 2019 ECH Nieruchomości. All rights reserved.