Oferta sprzedaży domu nr 348/1646/ODS

Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący z dwoma działkami o powierzchni 150 m2, posadowiony na działce o powierzchni 2900 m2 zlokalizowany w Gminie Kłodawa w miejscowości Santocko oddalonej o 6 km od Centrum Gorzowa Wielkopolskiego.

Dom wybudowany w 2003 roku z bloczków z betonu komórkowego, bardzo dobrze docieplony - ściany na parterze podwójnie o grubości ok. 42cm, murowane z pustką powietrzną w środku z zewnątrz systemowa elewacja ze styropianu. Okna plastikowe PCV z obu stron koloru mahoniowego, dachówka ceramiczna Roben brązowa, taras wyłożony płytkami klinkierowymi w kolorze brązowym, opaska w dolnej części elewacji z płytek klinkierowych brązowych.

Na metraż nieruchomości składa się na parterze:
- salon o pow. 45m2 wyposażony w kominek z wkładem o dużej mocy, posiadający centralę nadmuchową i instalację podającą ciepłe powietrze do wszystkich pomieszczeń w domu, dzięki czemu wczesną jesienią i wiosną można grzać tylko kominkiem. Na podłodze płytki gres polerowany oraz parkiet jesionowy.
- kuchni z jadalnią o pow 35 m2; w kuchni duża wyspa z cegły klinkierowej, z wyjściem na taras przez szerokie podwójne drzwi balkonowe
- przedpokoju o pow.10 m2
- WC o pow. 3m2 (z wc wejście pod schody do schowka oraz do wiatrołapu zbudowanego z cegły klinkierowej, gdzie znajdują się główne drzwi wejściowe do domu)

Istnieje możliwość pozostawienia całego zestawu kuchennego za dodatkową opłatą!

Na metraż piętra składa się:
- przedpokój o pow. 12m
- łazienka o pow. 9m2
- pokój o pow. 20 m2,
- pokój o pow. 12 m2

Całość ze skosami, sufity z regipsów, ocieplone wełną mineralną 25 cm. W pomieszczeniach okna zwykłe i dachowe Velux. W łazience glazura i terakota, ceramika firmy Roca, w przedpokoju i pokojach położone panele. Na piętro prowadzą szerokie na 120 cm schody, wyłożone płytkami gres polerowany.

Całe wnętrze domu remontowane i malowane w 2017 r., wszędzie ściany gładkie i czyste.

Posesja składa się z dwóch odrębnych działek ewidencyjnych, jest oświetlona latarnią publiczną ustawioną przy granicy działki na drodze publicznej.
Pierwsza działka o pow. 1400 m2 zabudowana domem parterowym z poddaszem użytkowym oraz murowanym, dwustanowiskowym garażem.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU DOMU Z JEDNĄ DZIAŁKĄ O POWIERZCHNI 1400 M2 ! ! !

Posesja ogrodzona i wyłożona polbrukiem. Ogród zadbany, wysokie kilkunastoletnie świerki, liczne krzewy liściaste i iglaste, drzewa owocowe, dwa skalniaki z nasadzeniami. Wokół ogrodzenia od wewnętrznej strony rosną gęste tuje o wys. 3 m. podlewane linią kroplującą, wodą z własnej studni głębinowej z hydroforem. Woda nadaje się do spożycia, używana na bieżąco przez domowników. Na działce rozprowadzona jest energia elektryczna i woda, 2 latarnie oświetleniowe.

Druga działka o pow. 1500 m2 przylega do pierwszej i jest przeznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Kłodawa na budownictwo jednorodzinne i cichą działalność usługową, pomiędzy działkami jest komunikacja - furtki wejściowe. Obecnie pełni ona funkcję rekreacyjną, na sezon rozkładane jest boisko do siatkówki oraz basen. Znajduje się tam duży, drewniany budynek na płycie betonowej składający się z części rekreacyjnej, biesiadnej, magazynowej oraz składu na drewno do kominka. Budynek posiada instalację elektryczną, oświetlenie. Przed budynkiem plac wyłożony polbrukiem, gdzie mieszczą się dodatkowe ławy, stoły itp., wokół opaska z polbruku. Posesja ogrodzona a od wewnętrznej strony na około działki obsadzone gęsto tuje o wys 3m., podlewane linią kroplującą - wodą z własnej studni głębinowej, ponadto liczne drzewa i krzewy owocowe, iglaste, liściaste. Nasadzenia wokoło płotu zabezpieczone przed zwierzętami tzw. pastuchem elektrycznym którego włącznik znajduje się w garażu.

Woda i kanalizacja gminna, dodatkowo własne głębinowe ujecie wody nadającej się do spożycia. W domu instalacja elektryczna 230V i 320 V. Ogrzewanie bardzo nowoczesne i oszczędne z pieców akumulacyjnych z wydmuchem ciepła, firmy AEG, akumulujących energię na 2-taryfie. Do pieców zainstalowana jest pełna automatyka z czujnikiem pogodowym, dzięki czemu piece "wiedzą" kiedy mają pobrać więcej lub mniej energii i oddać ją w formie ciepła. Regulatory ciepła są w każdym pomieszczeniu gdzie znajduje się grzejnik. System bezobsługowy, bezawaryjny nie wymagający bieżącego serwisowania jak np. ogrzewanie gazowe lub inne. Ponadto w domu znajduje się ogrzewanie kominkowe, z rozprowadzeniem na cały dom (opis poniżej). Na ciepłą wodę zainstalowano podgrzewacz elektryczny na 2-taryfę firmy Ariston Eco Evo 120 litrów. Opłaty za całą energię elektryczną tj. ogrzewanie, ciepłą wodę, wszystkie urządzenia AGD, RTV itd. pobierające energię wewnątrz i na zewnątrz budynku na 2 działkach to wg rachunku z Enea- 450 zł miesięcznie (rachunki do wglądu). Przy paleniu drewnem w kominku można zejść do 300zł miesięcznie. Opłaty za wodę z wodociągu oraz kanalizację wg zużycia. Dom jak i cała posesja bardzo tania w eksploatacji, opłaty miesięczne to koszt około 550zł

Przy posesji w drodze gazociąg.

Piękne umiejscowienie działek, z dwóch stron są otoczone lasem. Całość terenu gęsto i wysoko zarośnięta tujami co daje poczucie intymności i swobody gospodarzom. Przy ogrodzeniu od strony lasu często pasą się sarny, jest duża ilość różnego rodzaju śpiewającego ptactwa co daje poczucie przebywania w głębokim lesie.

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ!

Wszystkie zdjęcia nieruchomości dostępne na stronie biura.

Emila Cupa

Szczegóły oferty

Lokalizacja Kłodawa, Santocko
Typ budynku Wolnostojący
Rok budowy 2003
Cena 745 000 zł
Rata kredytu * 3 999 zł
Powierzchnia 150.00 m2
Cena/m2 4 967 zł
Powierzchnia działki 2900.00 m2
Piętro / liczba pięter Parter / 1
Typ okien PCV
Garaż Tak

Podziel się

 na Facebooku Pobierz PDF z ofertą

Zobacz na mapie

Oferta widziana 243 razy.

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
2010 - 2019 ECH Nieruchomości. All rights reserved.